CleanApp

CleanApp 4.0.5

Wymieć śmieci z komputera

Zalety

  • Duża ilość opcji
  • Bardzo ładny interfejs

Wady

  • Może uszkodzić niektóre programy lub cały system

Bardzo dobry
8

CleanApp to program do gruntownego czyszczenia zawartości naszego dysku twardego. Pozwala pozbyć się śmieci i niepotrzebnych resztek odinstalowanych programów, odzyskując dzięki temu sporo miejsca na dysku twardym.

Usunięcie aplikacji, poprzez wyrzucenie jej do kosza nie jest metodą w 100% skuteczną. W większości przypadków pozostają po niej pliki konfiguracji i inne niepotrzebne śmieci. Można je usuwać na bieżąco, stosując programy takie jak AppTrap. Jeśli jednak tego nie robiliśmy i zauważamy spadek wydajności systemu, z pomocą przyjdzie nam CleanApp.

CleanApp pozwala usunąć nieużywane ustawienia konfiguracji oraz inne stare pliki. Aplikacja umożliwia także pozbycie się nieużywanych pakietów językowych, plików tymczasowych i historii. Posiada on również narzędzie do optymalizowania pracy dysku twardego.

CleanApp potrafi zwolnić dużą ilość miejsca, warto jednak uważać, gdyż można coś zepsuć. Pomyłkowe usunięcie plików wykorzystywanych przez wiele programów, może skutkować ich błędnym działaniem, a nawet uszkodzeniem systemu. Należy korzystać z tej opcji z rozwagą. Bezkarnie natomiast można się pozbyć niepotrzebnych nam pakietów językowych.

Jeśli zaczyna brakować Ci miejsca na dysku twardym, warto wypróbować CleanApp. Program potrafi zwolnić sporo miejsca, jednak należy korzystać z niego z rozwagą.

Poprawiona stabilność

Zmiany

  • Poprawiona stabilność
CleanApp

Download

CleanApp 4.0.5

Opinie użytkowników o CleanApp